Share Week wpada po raz trzeci na mojego słodkiego blogasia 🙂

Kolejna odsłona akcji Andrzeja Tucholskiego hula jak ta lala, a że hula do 31 marca 2019 roku, to macie czas, moi Piękni Blogeusze (bo to Blogeusze polecają innych Blogeuszów), na wzięcie w niej udziału. Polecam. Serio. Fajna sprawa.

Jeżeli nie wiecie o co chodzi, bo przez ostatnich osiem lat (to już ósma edycja SW) pisaliście blogasia, ale przenigdy nie wchodziliście na inne blogi, które biorą udział w SzerŁyku, to, po pierwsze, macie przeogromne szczęście, że trafiliście na wspaniałą perłę blogową w postaci tej oto strony, a po drugie zapraszam do Andrzeja Tucholskiego, gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne informacje o Share Week’u ➨ ZGŁOSZENIA OTWARTE – start akcji SHARE WEEK 2019

Powyższe zdanie było bardzo długie, ale już przechodzę do sedna.

Share Week 2019 – blogi, które polecam

Kosmetologia naturalnie!

Najlepszy blog o naturalnej pielęgnacji prowadzony przez magistra kosmetologii – Agnieszkę. Wiedza podana na tacy. Za darmoszkę. Przeczytacie tego bloga i będziecie wiedzieć o pielęgnacji wszystko. Złoto.

A jak osoba nie lubi czytać to mam dobrą wiadomość – Agnieszka prowadzi kanał na YT o tej samej tematyce co na blogu: <klik>

Agnieszka prowadzi bloga od 2013 roku, ja niestety trafiłam na niego niedawno – w ubiegłym roku. Jeżeli znałabym Kosmetologię naturalnie! gdy w głowie kiełkowała mi myśl, żeby stworzyć blogasia, to na 100% nie zdecydowałabym się pisać o kosmetykach. Mając porównanie do takiego bloga – pełnego merytorycznych treści, usystematyzowanej wiedzy – nie odważyłabym się wyskakiwać jak filip z konopi z tymi moimi niezwykle głębokimi przemyśleniami o kosmetykach… Ale że wtedy nie znałam bloga Agnieszki to nie wiedziałam jak wysoki poziom może mieć blog o pielęgnacji i dzielenie się unikalnymi opiniami o produktach naturalnych przychodziło mi z lekkością (no wiecie, to jest szampon, on myje włosy – wooow, polecam 😉 )

Oczywiście przez ten czas kiedy bloguję poznałam wiele innych wspaniałych blogów o pielęgnacji, kosmetykach, niektóre nawet polecałam we wcześniejszych akcjach Share Week, ale blog Agnieszki jest dla mnie jako czytelnika ideałem strony o takiej tematyce.

Minerva

Patronka Dobrej Sztuki – widzimy w podtytule i sama bym lepiej tego nie ujęła – tym właśnie jest dla mnie autorka tegoż internetowego przybytku. Nie dość, że czytając tego bloga się odchamiam, przenoszę się, to jeszcze sobie obcuję.

A, no tak… Minerva to blog o sztuce 🙂 A prowadzony jest przez Justynę, historyka sztuki, szaloną muzealniczkę 😉

Patolodzy na klatce

Nie dla osób wrażliwych. Blog walczącej z mitami Pauliny Łopatniuk, lekarza medycyny. O patologiach, bynajmniej nie społecznych, lecz chorobowych. Dla mnie przede wszystkim o nowotworach.

Na blogu znajdziemy ogrom wiedzy, która niestety może się nam przydać.

Szczególnie polecam tematy ginekologiczne…

◆◆◆

Jak widać, w tym roku postawiłam na blogi specjalistyczne.

W tych wpisach również polecam blogi:

Na dziś to ode mnie tyle 😉

Reznor
kontakt@reznorblog.pl
Uwielbiam naturalne kosmetyki, zarówno te zakupione w sklepie, jak i te robione przeze mnie własnoręcznie :) Czasem miewam mroczne myśli, a moją działalność internetową napędza picie yerba mate ;)