1 listopada 2015 roku opublikowałam pierwszy wpis na swoim blogu na platformie Blogger – z okazji niedawnej 2. rocznicy mojego blogowania ogłaszam banalnie prosty Konkursik! 🙂 Bez lajkowania pięciu miliardów stron, udostępnień i innych pierdoletów 😉

Dwa kroki dzielą Cię od wygranej…

Po pierwsze przeczytaj regulamin! Po drugie w komentarzu pod tym postem odpowiedz na następujące pytanie: „Podaj tytuł Twojego ulubionego wpisu na blogu reznorblog.pl i uzasadnij dlaczego właśnie ten”

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kierują mną niskie pobudki 😉

Ze wszystkich odpowiedzi wybiorę taką, która mnie najbardziej satysfakcjonuje, kierując się całkowicie subiektywnym odczuciem 😉 I do osoby, która tejże odpowiedzi udzieli, wyślę 6 kosmetyków 🙂

Nagrody

Oczywiście wszystkie kosmetyki są nieużywane, funkiel nówki, nieśmigane 😉

Konkursik trwa od  4 do 18 listopada 2017 🙂 Ogłoszenie wyników 19 listopada 2017 roku pod tym postem 🙂 Zwycięzca ma ma pięć dni na zgłoszenie się poprzez e-mail pod adresem: onitakalejatonie@gmail.com i podanie swoich danych adresowych. Jeżeli nie zrobi tego w przeciągu tych pięciu dni, jego nagroda przepada i zostanie wybrany ktoś inny.

Przypominam o zapoznaniu się z poniższym regulaminem konkursu! 🙂

Regulamin

 1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga o nazwie reznorblog.pl, który znajduje się pod adresem https://www.reznorblog.pl/.
 2. Biorąc udział w konkursie, jego uczestnik potwierdza, że zapoznał się z regulaminem i go akceptuje.
 3. Poprzez wzięcie udziału w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych tylko i wyłącznie na potrzeby konkursu (informacje te nie będą ani przechowywane, ani udostępniane, po otrzymaniu nagrody przez zwycięzce dane zostaną usunięte).
 4. Właścicielka bloga jest sponsorem nagrody w konkursie.
 5. Konkurs przeprowadzony jest na terenie Polski.
 6. Konkurs trwa od momentu opublikowania postu konkursowego pt. „Konkursik!”, czyli 4 listopada 2017 do 18 listopada 2017 roku, do godziny 23.59.
 7. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba pełnoletnia, która w razie wygranej poda polski adres do wysyłki.
 8. Aby uczestniczyć w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe o treści „Podaj tytuł Twojego ulubionego wpisu na blogu reznorblog.pl i uzasadnij dlaczego właśnie ten”, w komentarzu pod postem konkursowym (o tytule „Konkursik!”)
 9. Wybór zwycięzcy ma charakter subiektywny – organizatorka konkursu wybierze osobę, której odpowiedź najbardziej przypadnie jej do gustu.
 10. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 19 listopada 2017 roku pod postem konkursowym.
 11. Zwycięzca ma pięć dni na zgłoszenie się poprzez e-mail: onitakalejatonie@gmail.com i podanie swoich danych adresowych. Jeżeli nie zrobi tego w przeciągu tych pięciu dni, jego nagroda przepada i zostanie wybrany inny zwycięzca.
 12. Koszty przesyłki na terenie Polski pokrywa organizator konkursu.
 13. Wysyłka nagrody odbędzie się za pośrednictwem Poczty Polskiej w ciągu 7 dni od otrzymania danych adresowych zwycięzcy
 14. Nagrodą w konkursie jest 6 kosmetyków: Make Me Bio, woda różana 100 ml; Sylveco, lekki krem rokitnikowy, 50 ml; Bania Agafii, balsam do włosów odżywczo-regeneracyjny 100 ml; Mizon, Intensive Skin Barrier Eye Gel Mask, 1 sztuka jednorazowego użytku, 15 g; Fitokosmetik, błękitna azowska glinka, 100 g; Killys, BiO2 utwardzacz do paznokci, 10 ml o łącznej wartości 88,99zł (na dzień 4.11.2017, ceny do sprawdzenia w sklepach internetowych https://biovert.pl/ – BioVert, delikatesy ekologiczne (Make Me Bio, woda różana 100 ml; Sylveco, lekki krem rokitnikowy, 50 ml; Bania Agafii, balsam do włosów odżywczo-regeneracyjny 100 ml; Mizon, Intensive Skin Barrier Eye Gel Mask, 1 sztuka jednorazowego użytku, 15 g; Fitokosmetik, błękitna azowska glinka, 100 g;) oraz http://www.rossmann.pl/drogeria-online – Rossmann, drogeria internetowa (Killys, BiO2 utwardzacz do paznokci, 10 ml).
 15. Reklamacje – można zgłaszać 7 dni od zakończenia konkursu na adres mailowy onitakalejatonie@gmail.com.

◆◆◆

Odpowiedz na pytanie konkursowe i ZOSTAŃ ZWYCIĘZCĄ!

◆◆◆

Dziękuję wszystkim za udział w konkursiku!

Nagrodę wygrywa:

Ewa Pe!

Reznor
kontakt@reznorblog.pl
Uwielbiam naturalne kosmetyki, zarówno te zakupione w sklepie, jak i te robione przeze mnie własnoręcznie :) Czasem miewam mroczne myśli, a moją działalność internetową napędza picie yerba mate ;)