Strona główna » Ćwiczenia na jędrniejszy biust.

Ćwiczenia na jędrniejszy biust.

Czy marzyłaś o jędrniejszym biuście? Niezależnie od tego, czy kochasz swój biust, czy nienawidzisz, wszystkie piersi są po prostu zrobione z tłuszczu – nic więc dziwnego, że w miarę upływu czasu grawitacja zbiera swoje żniwo, skóra zaczyna wiotczeć.

Jeśli jednak Twoje piersi są mniej niż sterczące, istnieje wiele łatwych sposobów na ujędrnienie biustu – a praca mięśni piersiowych pod biustem jest jednym z najskuteczniejszych.

Jakie ćwiczenia na jędrność biustu wykonać? Mamy kilka prostych ćwiczeń, które sprawią, że Twoje piersi będą wyglądały na jędrne, a wszystkie są łatwe do wykonania w domu z niewielkimi ciężarkami (lub nawet kilkoma puszkami fasoli!)

Jeśli nie jesteś przyzwyczajona do ćwiczeń, po prostu wybierz jedno z ćwiczeń treningowych i wykonuj serię dwa razy dziennie.

Jeśli jesteś już dość wysportowana i umięśniona, wykonaj 3 ćwiczenia ujędrniające biust dwa razy dziennie.

Aby zapewnić klatce piersiowej dobry, wszechstronny trening, upewnij się, że regularnie wykonujesz naprzemienne wszystkie 5 ruchów!

Ćwiczenia ujędrniające biust – czego potrzebujesz:

• 2 lekkie hantle, 2 puszki fasoli lub 2 duże butelki wody
• Łóżko lub ławka
• Trochę cierpliwości

Ćwiczenia ujędrniające biust – ruchy:

Mucha

1. Połóż się na plecach na ławce lub w rogu łóżka, z twoimi stopami na podłodze.
2. Trzymaj w każdej ręce hantle lub cokolwiek, czego używasz jako ciężarka. Wyciągnij ręce do boków, wciągnij brzuch i powoli unieś obie ręce do góry tak, aby były skierowane w stronę sufitu, aby spotkały się nawzajem.
3. Zrób wdech, gdy podnosisz ramiona, a wydech, gdy je opuszczasz do pozycji wyjściowej. Wykonaj 10-12 powtórzeń

Modlitwa

Możesz to zrobić siedząc na kanapie i oglądając telewizję!
1. Usiądź z wyprostowanymi plecami i rękami w tradycyjnej modlitewnej pozycji, z końcami palców skierowanymi w stronę sufitu.
2. Trzymaj łokcie w górze i prosto, nie pozwól im opaść. Wtedy nawet chociaż ręce są razem, dociśnij je do siebie tak, że czujesz lekki opór i napięcie w mięśniach klatki piersiowej.
3. Będziesz wiedziała, że robisz to dobrze, gdy zobaczysz, że Twój biust rośnie. Powtórz 10-12 razy, dwa razy dziennie.

Tylna mucha

Pamiętaj, aby sprawdzić swoją postawę – świetne piersi potrzebują mocnego grzbietu!
1. Stań prosto, stopy rozstawione na szerokość bioder.
2. Wciągnij brzuch i odepchnij ramiona do tyłu, ale uważaj i nie wyginaj pleców.
3. Trzymaj ciężarki w każdej ręce i trzymaj ręce przy sobie.
4. Powoli odchyl ramiona do tyłu, rozciągając się w górę i do tyłu, ale upewnij się, że trzymasz plecy prosto, nie pochylaj się do przodu. Powinnaś poczuć napięcie na klatce piersiowej, plecach i ramionach.
5. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz 12-15 razy.

Muszę powiększyć mój biust!

1. Stań prosto, nogi rozstawione na szerokość bioder.
2. Podnieś ręce do poziomu ramion, po bokach i zegnij łokcie tak, aby koniuszki palców po prostu się dotykały.
3. Rozłóż ramiona, sprowadź je z powrotem na wysokość ramion, opuszki palców wzruszające. Zrób ten ruch szybko.
4. Wróć do pozycji wyjściowej, a następnie szybko i mocno popchnij łokcie do tyłu. Te ruchy powinny być wykonane jednym szybkim ruchem, wyciągniętymi ramionami, powrót do pozycji wyjściowej, a następnie łokcie z powrotem. Powtórz cały ruch 10-12 razy.

Wyciskanie

Tak, to tradycyjne pompki. To świetne ćwiczenie całościowe, ale jest szczególnie dobre dla ramion, biustu i brzucha. Wiemy, że to trudne, więc nie czuj się źle, jeśli jesteś w stanie wykonać tylko jeden rodzaj – bo istnieją 2 jego odmiany, jeśli masz trudności.

1. Połóż się na podłodze z rękoma podłożonymi pod ramiona.
2. Podnieś się, prostując ręce i trzymając nogi wyprostowane, zwiń palce u nóg tak, aby utrzymywały twoją wagę.
3. Opuść się tak, aby łokcie były zgięte. Przytrzymaj przez dwa liczenia, następnie pchnij się z powrotem. Jeśli ten ruch jest trudny, nie martw się, to jest trudne. Zamiast tego ugnij kolana, aby na nich spoczywać. Ułatwi Ci to ćwiczenie. Zrób tyle, ile możesz, ale nie zmuszaj się jeśli uznasz to za trudne.

Sweter

Jest to bardzo proste i zapewnia przyjemne rozciąganie pleców – ale nie przesadź! To dobry ruch treningowy do wykonania rano, ponieważ rozciąga całe ciało, co poprawia postawę.

1. Połóż się na ławce lub w rogu łóżka z nogami na podłodze.
2. Użyj obu rąk, aby przytrzymać jeden ciężar i podnieść go nad głową.
3. Przenieś ciężar z powrotem przez głowę, ale wciągnij brzuch, tak jak to robisz – i nie wyginaj pleców. Rozciągnij ramiona tak bardzo, jak możesz – powinnaś czuć ciągnięcie w klatce piersiowej, ramionach i brzuchu.

Wskazówka: nie lekceważ potęgi wspaniałego biustonosza! Poprawnie dopasowany biustonosz może sprawić, że Twój biust będzie wyglądał na jędrniejszy i większy. A jeśli uprawiasz jakiś rodzaj sportu, koniecznie zaopatrz się w stanik sportowy – naprawdę może sprawić różnicę długoterminową.

Jeśli chcesz zainwestować w balsam ujędrniający biust, poszukaj czegoś, co zawiera wodorosty, znane również jako algi, ponieważ może to mieć wpływ na biust.