Konkursik!

Konkursik!

1 listopada 2015 roku opublikowałam pierwszy wpis na swoim blogu na platformie Blogger – z okazji niedawnej 2. rocznicy mojego blogowania ogłaszam banalnie prosty Konkursik! 🙂 Bez lajkowania pięciu miliardów stron, udostępnień i innych pierdoletów 😉

Dwa kroki dzielą Cię od wygranej…

Po pierwsze przeczytaj regulamin! Po drugie w komentarzu pod tym postem odpowiedz na następujące pytanie: „Podaj tytuł Twojego ulubionego wpisu na blogu reznorblog.pl i uzasadnij dlaczego właśnie ten”

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kierują mną niskie pobudki 😉

Ze wszystkich odpowiedzi wybiorę taką, która mnie najbardziej satysfakcjonuje, kierując się całkowicie subiektywnym odczuciem 😉 I do osoby, która tejże odpowiedzi udzieli, wyślę 6 kosmetyków 🙂

Nagrody

Oczywiście wszystkie kosmetyki są nieużywane, funkiel nówki, nieśmigane 😉

Konkursik trwa od  4 do 18 listopada 2017 🙂 Ogłoszenie wyników 19 listopada 2017 roku pod tym postem 🙂 Zwycięzca ma ma pięć dni na zgłoszenie się poprzez e-mail pod adresem: onitakalejatonie@gmail.com i podanie swoich danych adresowych. Jeżeli nie zrobi tego w przeciągu tych pięciu dni, jego nagroda przepada i zostanie wybrany ktoś inny.

Przypominam o zapoznaniu się z poniższym regulaminem konkursu! 🙂

Regulamin

 1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga o nazwie reznorblog.pl, który znajduje się pod adresem http://www.reznorblog.pl/.
 2. Biorąc udział w konkursie, jego uczestnik potwierdza, że zapoznał się z regulaminem i go akceptuje.
 3. Poprzez wzięcie udziału w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych tylko i wyłącznie na potrzeby konkursu (informacje te nie będą ani przechowywane, ani udostępniane, po otrzymaniu nagrody przez zwycięzce dane zostaną usunięte).
 4. Właścicielka bloga jest sponsorem nagrody w konkursie.
 5. Konkurs przeprowadzony jest na terenie Polski.
 6. Konkurs trwa od momentu opublikowania postu konkursowego pt. „Konkursik!”, czyli 4 listopada 2017 do 18 listopada 2017 roku, do godziny 23.59.
 7. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba pełnoletnia, która w razie wygranej poda polski adres do wysyłki.
 8. Aby uczestniczyć w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe o treści „Podaj tytuł Twojego ulubionego wpisu na blogu reznorblog.pl i uzasadnij dlaczego właśnie ten”, w komentarzu pod postem konkursowym (o tytule „Konkursik!”)
 9. Wybór zwycięzcy ma charakter subiektywny – organizatorka konkursu wybierze osobę, której odpowiedź najbardziej przypadnie jej do gustu.
 10. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 19 listopada 2017 roku pod postem konkursowym.
 11. Zwycięzca ma pięć dni na zgłoszenie się poprzez e-mail: onitakalejatonie@gmail.com i podanie swoich danych adresowych. Jeżeli nie zrobi tego w przeciągu tych pięciu dni, jego nagroda przepada i zostanie wybrany inny zwycięzca.
 12. Koszty przesyłki na terenie Polski pokrywa organizator konkursu.
 13. Wysyłka nagrody odbędzie się za pośrednictwem Poczty Polskiej w ciągu 7 dni od otrzymania danych adresowych zwycięzcy
 14. Nagrodą w konkursie jest 6 kosmetyków: Make Me Bio, woda różana 100 ml; Sylveco, lekki krem rokitnikowy, 50 ml; Bania Agafii, balsam do włosów odżywczo-regeneracyjny 100 ml; Mizon, Intensive Skin Barrier Eye Gel Mask, 1 sztuka jednorazowego użytku, 15 g; Fitokosmetik, błękitna azowska glinka, 100 g; Killys, BiO2 utwardzacz do paznokci, 10 ml o łącznej wartości 88,99zł (na dzień 4.11.2017, ceny do sprawdzenia w sklepach internetowych https://biovert.pl/ – BioVert, delikatesy ekologiczne (Make Me Bio, woda różana 100 ml; Sylveco, lekki krem rokitnikowy, 50 ml; Bania Agafii, balsam do włosów odżywczo-regeneracyjny 100 ml; Mizon, Intensive Skin Barrier Eye Gel Mask, 1 sztuka jednorazowego użytku, 15 g; Fitokosmetik, błękitna azowska glinka, 100 g;) oraz http://www.rossmann.pl/drogeria-online – Rossmann, drogeria internetowa (Killys, BiO2 utwardzacz do paznokci, 10 ml).
 15. Reklamacje – można zgłaszać 7 dni od zakończenia konkursu na adres mailowy onitakalejatonie@gmail.com.

◆◆◆

Odpowiedz na pytanie konkursowe i ZOSTAŃ ZWYCIĘZCĄ!

◆◆◆

Dziękuję wszystkim za udział w konkursiku!

Nagrodę wygrywa:

Ewa Pe!

 • Szydełkowa pasja Kaśki

  Z przyjemnością biorę udział w zabawie :). Mój ulubiony wpis to ten o pędzlach Hakuro, ponieważ dopiero po jego przeczytaniu moje sumienie przestało mnie dręczyć, że wydałam tyle pieniędzy na dwa pędzle :D. A męczyło mnie strasznie, argumentując, że przecież za taką kwotę to kupiłabym tyle kordonków, że starczyłoby mi na kwartał szydełkowania ;). Pozdrawiam serdecznie!

 • Mój ulubiny post to ten z podsumowaniem akcji miesiąc bez kosmetyków, makijażu i nawet bez mycia twarzy. Oczęta miałam szeroooooko otwarte na samą myśl czy to realne, czy są się to przeżyć. Bez kremów, żeli, pianek, hydrolatów, maseczek, esencji, olejków itp. Kosmetyki to Life Style wszystkich beautyblogerek, a tu taki eksperyment niespodzianka. Dzięki temu postowi nabrałam dystansu do wszechogarniającej nas kosmetykomanii i poznałam fajne miejsce w sieci. Blog z sensem, bez nadmiaru ochów i achów nad każdą kosmetyczną nowinką.
  Życzę kolejnych lat pełnych pasji i pomysłów na blogu.

 • sterylnie

  Mój ulubiony wpis dotyczy recenzji błota z Morza Martwego. Opisałaś dokładnie moje odczucia 😀 Twarz – raczek, ciało- raczek, zacieki na wannie, zlewie, kocie (zawsze się gdzieś koło mnie pałęta) – tu określiłabym je jako bardzo sugestywne 😀 I faktycznie na skórę głowy nadaje się najlepiej. Podoba mi się Twój styl pisania, masz lekkie pióro 🙂 Czekam na wpis o hennie!

 • Sylwia Ostasz

  ”Make Me Bio, woda różana” – uwielbiam kosmetyki różane i z przyjemnością poznałam kolejny z tej rodzinki. Spodobał mi się również sposób by nią spryskiwać maseczkę glinkową – miałam często problem z zasychającą glinką a ten pomysł jest MEGA 🙂

 • Martina Joschko

  ,,Maseczka z płatków owsianych i siemia lnianego” !!! Dlaczego ten wpis mi się podobał najbardziej? Po pierwsze jestem fanką siemia lnianego .. co drugi dzień robie sobie coś ala kisielek (świetnie wpływa na nasze jelita). Po drugie codziennie jem naturalny jogurt z płatkami owsianymi, suszoną żurawiną i ewentualnie jakimś owocem. No i po trzecie !!! Nie wpadłam na to, żeby moje ulubione składniki wykorzystać do maseczki 😃 Dzięki twojemu wpisowi zaczęłam przyrządzać lepiącą się do wszystkiego miksturę 🤗

 • Anna Szychowiak

  „Bania Agafii, balsam do włosów odżywczo-regeneracyjny”
  Mą walkę o włosy zaczęłam dosyć dawno,
  lecz od pierwszych dni wiedziałam że warto.
  Stosowałam więc maski, oleje i cuda,
  lecz na me włosy to za mało te nuda.
  I wtem zerknęłam na jednego bloga,
  a tu Bania Agafia wita od proga.
  Balsam do włosów zachwycił mnie wnet,
  odżywczo-regeneracyjny był to gest.
  I zatopiłam się w polecanym balsamie,
  a me włosy odżyły momentalnie.
  Artykuł zapisałam sobie w ulubionych,
  by wiedzieć co uwielbiają me włosy.
  Tym małym gestem ReznorBlog,
  sprawił że świat ujrzał mój piękny włos!

 • bezczas

  Tytuł: Olej kokosowy – kosmetyk o wszechstronnym zastosowaniu

  Wybieram ten, ponieważ nauczył mnie, czego trzeba zgromadzić najwięcej, gdyby nadeszła apokalipsa.

 • Karolina Jodko

  Najbardziej zainteresował mnie wpis Maseczka z płatków owsianych i siemienia lnianego. Gdy dookoła nas wszędzie dominacja chemii, sztuczności, konserwantów, „złowrogich” parabenów i nie wiadomo czego jeszcze, skłaniam się ku temu, co naturalne, nawet podczas rytuałów pielęgnacyjnych. Trend „na zielone” zadomowił się na dobre we współczesnych świecie ze względu na stresujące warunki i szybki tryb życia. Wiele koncernów dermokosmetycznych sięga po zioła i naturalne składniki. Czemu nie zrobić tego w domu? Przyjemna zabawa, z efektem miłym dla oka i przyjaznym dla kieszeni. Mam cerę tłustą, więc ta maseczka jest dla mnie idealną propozycją. Dzięki niej pozbywam się wszelkich zanieczyszczeń, wyrzucam nagromadzone toksyny i nawilżam cerę. Również pozwala się odprężyć i zrzucić stres, więc ma nie tylko dobroczynny wpływ na cerę, ale również na samopoczucie. W takiej maseczce jest moc.

 • Ale niespodzianka, dziękuję za wyróżnienie 🙂
  Już śmigam z wysłaniem adresu na @.
  <3